NETWORK MARKET’İN 4 (K) KURALI

tarafından
186
NETWORK MARKET’İN  4 (K) KURALI
Spread the love

KULLAN: Hayatta en değerli kişi kendimiziz. Bu ürünleri önce kendimiz kullanmalıyız ki, hem faydasını görelim hem de anlattığımız kişiye karşı inandırıcı olalım ve güven verelim.

KULLANDIR: Öncelikle bayimize doğru kullanmayı anlatalım. Doğru kullanım ile de fayda görülür. Faydasını gören de başkasına da tavsiye eder.

KAZAN: Sağlığa kavuştukça tavsiye ederiz. Yeni bayilerle kazanç elde ederiz.

KAZANDIR: Kendimiz kazanırken, bayimize de nasıl kazanacağını açıklamalıyız. Gerektiğinde ürün alımında, kariyer yapmasın da desteklemeliyiz.

GIDA TAKVİYELERİNİ ÇEVREMİZE NASIL ANLATMALIYIZ?

1- Hasta aramamak lazım. Çünkü ürünler, herkesin hastalanmaması ve sağlıklı yaşlanması için iyidir.

2- Doktorculuk oynamayalım. Al kullan iyi gelir demek yeterlidir.

3- Mutlaka anlatacağımız kişilerin bir listesini yazalım. Listeden “Evet” deyip kabul edenler gibi “Hayır” diyenler de normaldir. Bu kişi kullanır, bu kişi bunu kullanmaz demeyelim. Bırakalım, kimin evet diyeceğini, bizler değil, kararı kendileri versinler. Biz sadece bu sağlık ve kazanç fırsatını teklif edelim.

“Hayır” lar daha sonra bizi “Evet” e götürecek. İnsanları %20 si “evet” der ve kabul eder. Listemizdeki 100 kişinin hangilerinin ilk 20 de hangilerinin son 20 de “evet” diyeceğini bilemeyiz.

Örneğin; 10 kişiye söylesek ve sadece 2 kişi kabul etse 8 kişi hayır dese. Kabul eden 2 kişi de 10 ar kişiye söylese ve yine 2 er kişi kabul etse ürünleri kullanan kişi sayısı 6 kişi olmuştur.

Bu kişiler de 10ar kişiye söylese ve yine ikişer kişi kabul etse bile sayı 12 kişi olmuştur. Oysa biz sadece 10 kişiye söylemiş ve 2 kişi kabul etmişti. Bu en azından böyledir çok daha fazlası da olabilirdi.

Bu iş biraz da bizim çalışmamız ve tavsiye ettiklerimizin nasipleri ile de ilgilidir.