DAVET

tarafından
169
DAVET
Spread the love

Değerli dostlar Bu eğitimle amaçladığım şey Network Marketing işindeki zorluklarınızı aşma becerilerini öğretmektir.

İnsanların Network Marketing işini öğrenmelerini ve onların hayatlarına dokunmak istiyorsunuz fakat insanlara bu işinizi göstermek için DAVET konusunda sıkıntı çekiyorsunuz bunun için sizlere rehberlik edeceğim.

Netice itibarı ile bu sektördeki işinizi oluşturmanın ilk şartı işinize insanların bir bakıp karar vermelerini sağlamaktır. Yani insanları işinize ısındırmak için ilk yol olarak DAVET etmeniz gerekmektedir. Bu işe insanları adapte etmenin ikinci yolu’da SUNUM‘dur ve işe aldığınız insanların EĞİTİM işidir.

Davet konusundaki beceriniz, inşa ettiğiniz işin başarısıdır. Bu başarıyı elde edebilmek için sadece dışarıdan gelen seslere değil içimizden gelen seslere’de kulağımızı tıkamamız gerekiyor.

Bu sektörde, bilgili, eğitimli, ancak, bildiğini öğretme konusunda ciddi sıkıntılar var. Bu sıkıntıları çeken birçok insan gördüm. Lider denilen kişiler kendileri çok şey biliyor fakat, öğretemiyorlar. Bu işin temeli de öğrendiğini öğretmektir ki bu sektörde buna kopyalama deniliyor.

Networking siteminde başarılı olmanın yolu istikrar ve kararlı azimli çalışmaktır. Çalışmaları ve ilerleme aşamalarını yaparken de profesyonel olarak eğitimcilerden destek almak gerekmektedir. Profesyonel olarak sizlere destek vermek için ben de gerek sosyal medya hesaplarım gerekse web sitem üzerinden sizlerleyim…

Fikret HASIRİPİ